GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Gizlilik politikası, www.roaadesign.com kullanıcılarından toplanan bilgilerin ne şekilde kullanılıp saklandığını ve hangi yönteme göre yönetildiğini kontrol eder. Bu gizlilik politikası www.roaadesign.com tarafından sunulan ürün ve hizmetler için geçerlidir. Siteyi kullanamaya başlamadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Sitemizi kullanarak bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteyi kullanmaktan kaçının.

Kişisel kimlik bilgileri
Kullanıcılar siteyi ziyaret ettiklerinde, kayıt olduklarında, bir ankete cevap verdiklerinde, bültene abone olduklarında ve site üzerinde kullanılabilir olan diğer etkinlikler, özellikler, hizmetler veya kaynakları kullandıklarında kimlik bilgileri (e-mail adresi v.b) site tarafından toplanabilir. Kullanıcılardan isim, e-mail adresi ve telefon numarası gibi bilgiler istenebilir. Kullanıcılar siteyi anonim olarak ziyaret edebilirler. Yalnızca kimlik bilgilerinin depolanmasını onaylayan kullanıcıların kişisel bilgileri site tarafından toplanır. Kullanıcılar; site içindeki bağlantılar hariç her zaman kişisel bilgilerinin kullanılmasını reddetme hakkına sahiptirler.

Kişisel Olmayan Kimlik Bilgileri
Kullanıcıların siteyi kullandıklarında kişisel olmayan kimlik bilgileri tarafımızdan toplanabilir. Kişisel olmayan bu bilgiler kullanıcıların siteye bağlanırken kullandıkları bilgisayarın çeşidi, tarayıcı isimleri, işletim sistemi, internet servis sağlayıcıları gibi teknik bilgileri içerebilir.

Gizlilik Politikasının Değişimi
www.roaadesign.com dilediğinde bu gizlilik politikasını değiştirme hakkına sahiptir. Gizlilik politikasıyla ilgili yapılan güncellemenin tarihi sayfanın en altında belirtilir. Kullanıcılara sık sık güvenlik sayfasındaki değişiklikleri takip etmelerini tavsiye ederiz. Gizlilik politikasında olabilecek değişimleri düzenli olarak takip etmek ve yeni güncelleştirmeleri öğrenmek kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

Site Kurallarının Kabul Edilişi
Kullanıcılar siteyi kullanarak bu gizlilik politikası ve şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Eğer site politikalarının size uymadığını düşünüyorsanız, lütfen siteyi kullanmayınız. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde gizlilik politikasında yapılan güncelleştirmeleri ve değişiklikleri kabul ettiğiniz var sayılır.

Bize Ulaşın
Güvenli alışverişin adresi roaadesign.com ile ilgili sorularınızı ve deneyimlerinizi destek@roaadesign.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.